Thursday, January 27, 2011

Tworzenie klientów dla Twojej firmy w liście klientów oraz kod podatkowy default (w zakładce Dodatkowe Info) korzystać z "Use Tax" elementu, który stworzył.
Napisz do faktur sobie za przedmiot zakupiony część inwentarza. Użyj koszt pozycji, jak ceny sprzedaży. To zapewni, że jesteś przy obliczaniu podatku od użytkowania na koszt przedmiotów. Po zakończeniu wprowadzania pozycji zakupiony bez płacenia podatku od sprzedaży sumy częściowej faktury (wykorzystanie sumy częściowej pozycji). W następnej linii, należy użyć "przedmioty cofania Sold" pozycji i wprowadź sumę częściową zakupu jako kwota ujemna. Będzie to zero kosztów przed opodatkowaniem produktów na fakturze. Na następnej rzutu "Użyj Podatek" pozycji i wpisać kwotę podatku od użytkowania, który jest liczony na dole tej fakturze jako kwota ujemna. Spowoduje to całkowite fakturę do zera.
Stworzyłem ten film, Rekord Użyj podatkowe w QuickBooks wykazać jak to ustawić, jak nagrać faktury i pokazać, jak to będzie wyglądać na podatek od sprzedaży raportu.